Sold
LarchwoodFLOOR 9FLAT H
Registration Number:24110700440151
|Transaction Date:14/10/2024
PRN:D5517995
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KarenLi李紋
SENIOR PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(E-402487)
Sold

1/2
PRICE
$3.99 M
Saleable Area
204sq.ft.
Buy $19,549 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 14/10/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
187
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
62 Larch Street