Sold
LarchwoodFLOOR 8FLAT A
Registration Number:23010901610201
|Transaction Date:07/12/2022
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

VadaWong黃彥雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-511376)
Sold

1/2
PRICE
$6.08 M
Saleable Area
250sq.ft.
Buy $24,304 /sq.ft.
Building Age
2 Years
Transaction Date: 07/12/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
187
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
62 Larch Street