Sold
LarchwoodFLOOR 21FLAT H
Registration Number:24100700350038
|Transaction Date:19/09/2024
PRN:D5518892
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

LilyLai賴美珍
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-609618)
PRICE
$4.59 M
Saleable Area
204sq.ft.
Buy $22,490 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 19/09/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
187
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
62 Larch Street