Sold
Lai Yan LauFLOOR 13FLAT D
Registration Number:15021300130058
|Transaction Date:23/01/2015
PRN:C0799599
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SelinaHuang黃雪梅
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-504969)
Sold

1/1
PRICE
$4.55 M
Saleable Area
320sq.ft.
Buy $14,233 /sq.ft.
Building Age
45 Years
Transaction Date: 23/01/2015
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1980-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
100
Walking toSai Ying PunStation
6 Min(s)
Address/ Area
42-56 Queen's Road West