Sold
Kwai Po BuildingFLOOR 14FLAT C
Registration Number:08040801030019
|Transaction Date:26/03/2008
PRN:A7890649
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
Sold

1/1
PRICE
$1.1 M
Saleable Area
421sq.ft.
Buy $2,614 /sq.ft.
Gross Area
551sq.ft.
Buy $1,996 /sq.ft.
Building Age
50 Years
Transaction Date: 26/03/2008
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1976-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
183
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
108-116 Lei Muk Road