Sold
Kwai Po BuildingFLOOR 6FLAT H
Registration Number:09062402450011
|Transaction Date:18/06/2009
PRN:A7891454
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlanSzeto司徒俊傑
ASSOCIATE MARKETING DIRECTOR(S-459399)
Sold

1/1
PRICE
$1.04 M
Saleable Area
415sq.ft.
Buy $2,498 /sq.ft.
Gross Area
542sq.ft.
Buy $1,915 /sq.ft.
Building Age
50 Years
Transaction Date: 18/06/2009
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1976-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
183
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
108-116 Lei Muk Road