Sold
Kwai Po BuildingFLOOR 4FLAT E
Registration Number:10032401790046
|Transaction Date:12/03/2010
PRN:B4363014
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlanSzeto司徒俊傑
ASSOCIATE MARKETING DIRECTOR(S-459399)
Sold

1/1
PRICE
$1.26 M
Saleable Area
392sq.ft.
Buy $3,216 /sq.ft.
Gross Area
512sq.ft.
Buy $2,461 /sq.ft.
Building Age
50 Years
Transaction Date: 12/03/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1976-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
183
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
108-116 Lei Muk Road