Sold
King Lam Estate King Min House (block 3)FLOOR 28FLAT 8
Registration Number:24122701090141
|Transaction Date:16/12/2024
PRN:C0333846
Land Registry
TENANTS PURCHASE SCHEME

DickyWong王健鵬
ACCOUNT DIRECTOR(S-662807)
PRICE
$3.59 M
Saleable Area
485sq.ft.
Buy $7,391 /sq.ft.
-
Transaction Date: 16/12/2024
No. of Blocks
7 Block(s)
Total Units
5,267
Walking toPo LamStation
11 Min(s)
Address/ Area
38 Po Lam Road