Sold
King Lam Estate King Min House (block 3)FLOOR 3FLAT 13
Registration Number:24010401420112
|Transaction Date:27/12/2023
PRN:B2728784
Land Registry
TENANTS PURCHASE SCHEME

AnnNg吳麗賢
ACCOUNT DIRECTOR(E-445007)
Sold

7/8
PRICE
$2.02 M
Saleable Area
447sq.ft.
Buy $4,522 /sq.ft.
-
Transaction Date: 27/12/2023
No. of Blocks
7 Block(s)
Total Units
5,267
Walking toPo LamStation
11 Min(s)
Address/ Area
38 Po Lam Road