Sold
Kim Fat MansionFLOOR 17FLAT D
Registration Number:06090700460049
|Transaction Date:30/08/2006
PRN:B3647643
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MikeHo何俊輝
ACCOUNT DIRECTOR(S-163077)
PRICE
$1.13 M
Saleable Area
383sq.ft.
Buy $2,949 /sq.ft.
Gross Area
474sq.ft.
Buy $2,384 /sq.ft.
Building Age
44 Years
Transaction Date: 30/08/2006
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1981-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
84
Walking toShau Kei WanStation
3 Min(s)
Address/ Area
11 Shau Kei Wan Main Street East