Sold
Kim Fat MansionFLOOR 12FLAT A
Registration Number:06823853
|Transaction Date:25/10/1996
PRN:B8124908
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TeresaLou盧妙儀
ACCOUNT DIRECTOR(S-212742)
PRICE
$600 K
Gross Area
439sq.ft.
Buy $1,367 /sq.ft.
Building Age
44 Years
Transaction Date: 25/10/1996
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1981-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
84
Walking toShau Kei WanStation
3 Min(s)
Address/ Area
11 Shau Kei Wan Main Street East