Sold
Kim Fat MansionFLOOR 9FLAT C
Registration Number:08052201370037
|Transaction Date:09/05/2008
PRN:A2151075
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MikeHo何俊輝
ACCOUNT DIRECTOR(S-163077)
PRICE
$1.68 M
Saleable Area
386sq.ft.
Buy $4,348 /sq.ft.
Gross Area
476sq.ft.
Buy $3,529 /sq.ft.
Building Age
44 Years
Transaction Date: 09/05/2008
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1981-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
84
Walking toShau Kei WanStation
3 Min(s)
Address/ Area
11 Shau Kei Wan Main Street East