Sold
Kim Bo BuildingFLOOR 1FLAT G
Registration Number:15050602410393
|Transaction Date:13/04/2015
PRN:B0357491
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

LamLeung梁連妹
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-046684)
PRICE
$2.88 M
Saleable Area
308sq.ft.
Buy $9,355 /sq.ft.
Gross Area
381sq.ft.
Buy $7,559 /sq.ft.
Building Age
45 Years
Transaction Date: 13/04/2015
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1981-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
144
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
5 Tsing Min Path