Sold
Kensington HillFLOOR 19FLAT B
Registration Number:15060501280026
|Transaction Date:13/05/2015
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SteveWong黃志明
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-563997)
Sold

1/2
PRICE
$16.22 M
Saleable Area
804sq.ft.
Buy $20,170 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 13/05/2015
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
75
Walking toSai Ying PunStation
4 Min(s)
Address/ Area
98 High Street