Sold
Kennedy 38FLOOR 7FLAT L
Registration Number:21121601240054
|Transaction Date:26/11/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SteveWong黃志明
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-563997)
PRICE
$7.97 M
Saleable Area
302sq.ft.
Buy $26,384 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 26/11/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
341
Walking toKennedy TownStation
2 Min(s)
Address/ Area
38 Belcher's Street