Sold
Kennedy 38FLOOR 18FLAT M
Registration Number:25111901900011
|Transaction Date:24/10/2025
PRN:D5247639
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IanYeung楊子仲
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-587830)
PRICE
$8.62 M
Saleable Area
293sq.ft.
Buy $29,433 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 24/10/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
341
Walking toKennedy TownStation
2 Min(s)
Address/ Area
38 Belcher's Street