Sold
Kam Shek BuildingFLOOR 10FLAT J
Registration Number:08042902580025
|Transaction Date:10/04/2008
PRN:A7864853
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlanSzeto司徒俊傑
ASSOCIATE MARKETING DIRECTOR(S-459399)
Sold

1/1
PRICE
$880 K
Saleable Area
407sq.ft.
Buy $2,163 /sq.ft.
Building Age
53 Years
Transaction Date: 10/04/2008
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
236
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
62 Shek Yam Road