Sold
Kam Men MansionFLOOR 10FLAT B
Registration Number:24070300110175
|Transaction Date:14/06/2024
PRN:B4662813
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MaggieCheung張靜娜
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-652634)
PRICE
$2.8 M
Saleable Area
378sq.ft.
Buy $7,411 /sq.ft.
Gross Area
452sq.ft.
Buy $6,195 /sq.ft.
Building Age
43 Years
Transaction Date: 14/06/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1982-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
120
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
15 Tseng Choi Street