Sold
Kam Hing BuildingFLOOR 26FLAT H
Registration Number:12041302860434
|Transaction Date:27/03/2012
PRN:B7981646
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyWong黃彩雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-423610)
PRICE
$2.15 M
Saleable Area
466sq.ft.
Buy $4,613 /sq.ft.
Gross Area
578sq.ft.
Buy $3,720 /sq.ft.
Building Age
37 Years
Transaction Date: 27/03/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
200
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
169-181 Castle Peak Road San Hui