Sold
Kam Hing BuildingFLOOR 11FLAT F
Registration Number:01085833
|Transaction Date:03/01/2004
PRN:A9850342
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyWong黃彩雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-423610)
PRICE
$585 K
Gross Area
464sq.ft.
Buy $1,261 /sq.ft.
Building Age
37 Years
Transaction Date: 03/01/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
200
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
169-181 Castle Peak Road San Hui