Sold
Kam Hing BuildingFLOOR 27FLAT F
Registration Number:01121716
|Transaction Date:23/12/2004
PRN:B4606228
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MaggieCheung張靜娜
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-652634)
PRICE
$750 K
Saleable Area
375sq.ft.
Buy $2,002 /sq.ft.
Gross Area
464sq.ft.
Buy $1,616 /sq.ft.
Building Age
37 Years
Transaction Date: 23/12/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
200
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
169-181 Castle Peak Road San Hui