Sold
Kam Hing BuildingFLOOR 10FLAT F
Registration Number:05070700050271
|Transaction Date:07/06/2005
PRN:A9850332
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MaggieCheung張靜娜
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-652634)
PRICE
$660 K
Gross Area
464sq.ft.
Buy $1,422 /sq.ft.
Building Age
37 Years
Transaction Date: 07/06/2005
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
200
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
169-181 Castle Peak Road San Hui