Sold
Kam Hing BuildingFLOOR 7FLAT H
Registration Number:07070402040255
|Transaction Date:18/06/2007
PRN:B4606243
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KoraChu朱幸雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-481790)
PRICE
$780 K
Gross Area
578sq.ft.
Buy $1,349 /sq.ft.
Building Age
37 Years
Transaction Date: 18/06/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
200
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
169-181 Castle Peak Road San Hui