Sold
Kai Hei Land BuildingFLOOR 10FLAT C
Registration Number:10052602750047
|Transaction Date:30/04/2010
PRN:A9907817
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyWong黃彩雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-423610)
PRICE
$910 K
Saleable Area
316sq.ft.
Buy $2,876 /sq.ft.
Gross Area
414sq.ft.
Buy $2,198 /sq.ft.
Building Age
44 Years
Transaction Date: 30/04/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1982-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
168
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
385 Castle Peak Road Castle Peak Bay