Sold
Ka Wui BuildingFLOOR 5FLAT E
Registration Number:10090101080070
|Transaction Date:18/08/2010
PRN:A4205077
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ClementHon韓志明
ACCOUNT DIRECTOR(E-374004)
Sold

1/1
PRICE
$1.82 M
Saleable Area
417sq.ft.
Buy $4,369 /sq.ft.
Building Age
55 Years
Transaction Date: 18/08/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1970-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
123
Walking toSham Shui PoStation
6 Min(s)
Address/ Area
7 Fuk Wing Street