Sold
Jade Plaza Block BFLOOR 20FLAT 7
Registration Number:25011001470047
|Transaction Date:02/01/2025
PRN:B7518698
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JesseHo何家俊
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-576866)
Sold

1/1
PRICE
$3.1 M
Saleable Area
262sq.ft.
Buy $11,852 /sq.ft.
Gross Area
362sq.ft.
Buy $8,564 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 02/01/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1986-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
704
Walking toTai WoStation
14 Min(s)
Address/ Area
3 On Chee Road