Sold
Jade Court Block DFLOOR GFLAT D2
Registration Number:09092802470917
|Transaction Date:02/09/2009
PRN:B3813716
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexWen溫世澤
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-117472)
PRICE
$3.87 M
Saleable Area
653sq.ft.
Buy $5,920 /sq.ft.
Building Age
49 Years
Transaction Date: 02/09/2009
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1977-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
72
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
36 Broadcast Drive