Sold
Hung Cheong Factory BuildingFLOOR 9FLAT M
Registration Number:08091900220130
|Transaction Date:03/09/2008
PRN:A3764180
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JadaTong湯芷蘊
ACCOUNT DIRECTOR(E-238933)
Sold

1/1
PRICE
$1.28 M
Saleable Area
727sq.ft.
Buy $1,762 /sq.ft.
Building Age
61 Years
Transaction Date: 03/09/2008
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1965-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
101
Walking toLai Chi KokStation
3 Min(s)
Address/ Area
3 Kwong Cheung Street