Sold
Huncliff CourtFLOOR 14FLAT B
Registration Number:06446727
|Transaction Date:28/10/1995
PRN:A2894699
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IanYeung楊子仲
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-587830)
Sold

1/2
PRICE
$1.33 M
Gross Area
511sq.ft.
Buy $2,603 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 28/10/1995
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1985-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
38
Walking toKennedy TownStation
11 Min(s)
Address/ Area
70 Victoria Road