Sold
La Vetta House H5NO. 68HOUSE H5
Registration Number:21120800940069
|Transaction Date:25/11/2021
PRN:D4251029
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JerryFok霍偉俊
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-403121)
Sold

1/11
PRICE
$51 M
Saleable Area
2,066sq.ft.
Buy $24,685 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 25/11/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
76 Block(s)
Total Units
158
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
68 Lai Ping Road