Sold
Hampstead House HNO. 3HOUSE H
Registration Number:20030901730136
|Transaction Date:14/02/2020
PRN:D4714491
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Au Yeung歐陽慧
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-571891)
PRICE
$42.98 M
Saleable Area
2,088sq.ft.
Buy $20,584 /sq.ft.
Building Age
19 Years
Transaction Date: 14/02/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2006-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
13 Block(s)
Total Units
13
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
3 Yat Yiu Avenue