Sold
Napa House D6NO. 88HOUSE D6
Registration Number:19052301500019
|Transaction Date:06/05/2019
PRN:D3495402
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MeiKwok郭美儀
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-263518)
Sold

1/2
PRICE
$25.21 M
Saleable Area
1,798sq.ft.
Buy $14,025 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 06/05/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
67 Block(s)
Total Units
460
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
88 So Kwun Wat Road