Sold
Eden Manor House B8NO. 88HOUSE B8
Registration Number:21080900520042
|Transaction Date:26/07/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KikiZeng曾瑤
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-517806)
Sold

1/12
PRICE
$57.7 M
Saleable Area
2,609sq.ft.
Buy $22,116 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 26/07/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
33 Block(s)
Total Units
590
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
88 Castle Peak Road Kwu Tung