Sold
The Wonderland House 79FLOOR 1HOUSE 79
Registration Number:07112802240067
|Transaction Date:31/10/2007
PRN:D1078681
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KLai賴啟軒
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-397074)
PRICE
$1.95 M
Gross Area
700sq.ft.
Buy $2,786 /sq.ft.
-
Transaction Date: 31/10/2007
No. of Blocks
143 Block(s)
Total Units
416
Walking toTai WoStation
12 Min(s)
Address/ Area
5 Tai Po Tau Tsuen