Sold
The Wonderland House 61FLOOR GHOUSE 61
Registration Number:07081702910687
|Transaction Date:20/07/2007
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KLai賴啟軒
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-397074)
PRICE
$1.51 M
Gross Area
700sq.ft.
Buy $2,155 /sq.ft.
-
Transaction Date: 20/07/2007
No. of Blocks
143 Block(s)
Total Units
416
Walking toTai WoStation
12 Min(s)
Address/ Area
5 Tai Po Tau Tsuen