Sold
The Woodside House 6NO. 512HOUSE 6
Registration Number:16012100940093
|Transaction Date:31/12/2015
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

HonlyMa馬倩紅
ACCOUNT DIRECTOR(S-629889)
Sold

1/3
PRICE
$19.2 M
Saleable Area
2,002sq.ft.
Buy $9,589 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 31/12/2015
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
12 Block(s)
Total Units
98
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
512 & 516 Castle Peak Road Hung Shui Kiu