Sold
The Wonderland House 51FLOOR GHOUSE 51
Registration Number:07113002740310
|Transaction Date:02/11/2007
PRN:D1083319
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
PRICE
$1.44 M
Gross Area
700sq.ft.
Buy $2,062 /sq.ft.
-
Transaction Date: 02/11/2007
No. of Blocks
143 Block(s)
Total Units
416
Walking toTai WoStation
12 Min(s)
Address/ Area
5 Tai Po Tau Tsuen