Sold
The Wonderland House 5FLOOR GHOUSE 5
Registration Number:07112102480648
|Transaction Date:27/10/2007
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
PRICE
$1.55 M
Gross Area
700sq.ft.
Buy $2,216 /sq.ft.
-
Transaction Date: 27/10/2007
No. of Blocks
143 Block(s)
Total Units
416
Walking toTai WoStation
12 Min(s)
Address/ Area
5 Tai Po Tau Tsuen