Sold
The Wonderland House 40FLOOR 2HOUSE 40
Registration Number:08041102280166
|Transaction Date:29/03/2008
PRN:D1071801
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JesseHo何家俊
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-576866)
PRICE
$2.72 M
Gross Area
700sq.ft.
Buy $3,886 /sq.ft.
-
Transaction Date: 29/03/2008
No. of Blocks
143 Block(s)
Total Units
416
Walking toTai WoStation
12 Min(s)
Address/ Area
5 Tai Po Tau Tsuen