Sold
The Wonderland House 37FLOOR 2HOUSE 37
Registration Number:08050902600066
|Transaction Date:16/04/2008
PRN:D1119154
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayChan陳靜眉
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-597417)
PRICE
$2.96 M
Gross Area
700sq.ft.
Buy $4,229 /sq.ft.
-
Transaction Date: 16/04/2008
No. of Blocks
143 Block(s)
Total Units
416
Walking toTai WoStation
12 Min(s)
Address/ Area
5 Tai Po Tau Tsuen