Sold
Las Pinadas House 3NO. 33HOUSE 3
Registration Number:07461471
|Transaction Date:30/03/1998
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeLee李祖傑
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-644557)
Sold

1/1
PRICE
$36 M
Saleable Area
2,933sq.ft.
Buy $12,273 /sq.ft.
Gross Area
3,397sq.ft.
Buy $10,598 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 30/03/1998
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1995-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
22 Block(s)
Total Units
22
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
33 Shouson Hill Road