Sold
Las Pinadas House 26NO. 33HOUSE 26
Registration Number:13102800810155
|Transaction Date:18/10/2013
PRN:A2250622
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeLee李祖傑
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-644557)
Sold

1/1
PRICE
$110 M
Saleable Area
2,940sq.ft.
Buy $37,419 /sq.ft.
Gross Area
3,494sq.ft.
Buy $31,483 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 18/10/2013
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1995-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
22 Block(s)
Total Units
22
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
33 Shouson Hill Road