Sold
The Wonderland House 22FLOOR GHOUSE 22
Registration Number:10092200480053
|Transaction Date:23/08/2010
PRN:D1126784
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Au Yeung歐陽慧
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-571891)
PRICE
$3.46 M
Gross Area
700sq.ft.
Buy $4,943 /sq.ft.
-
Transaction Date: 23/08/2010
No. of Blocks
143 Block(s)
Total Units
416
Walking toTai WoStation
12 Min(s)
Address/ Area
5 Tai Po Tau Tsuen