Sold
Lotus Villas House 18NO. 100HOUSE 18
Registration Number:07080800300037
|Transaction Date:27/07/2007
PRN:B5020124
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DickyWong王健鵬
ACCOUNT DIRECTOR(S-662807)
PRICE
$11.7 M
Saleable Area
1,518sq.ft.
Buy $7,709 /sq.ft.
Building Age
32 Years
Transaction Date: 27/07/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
15 Block(s)
Total Units
15
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
100 Chuk Yeung Road