Sold
Lotus Villas House 16NO. 100HOUSE 16
Registration Number:00377336
|Transaction Date:13/05/1999
PRN:B3149295
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AnnNg吳麗賢
ACCOUNT DIRECTOR(E-445007)
PRICE
$5.8 M
Saleable Area
1,518sq.ft.
Buy $3,822 /sq.ft.
Building Age
32 Years
Transaction Date: 13/05/1999
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
15 Block(s)
Total Units
15
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
100 Chuk Yeung Road