Sold
El Futuro House 16NO. 18HOUSE 16
Registration Number:21060901010069
|Transaction Date:27/05/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Lee李伊鐳
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-577781)
Sold

1/1
PRICE
$23.75 M
Saleable Area
891sq.ft.
Buy $26,650 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 27/05/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
24 Block(s)
Total Units
266
Walking toUniversityStation
15 Min(s)
Address/ Area
18 Lai Ping Roa