Sold
The Wonderland House 133FLOOR 1HOUSE 133
Registration Number:07112802110171
|Transaction Date:31/10/2007
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MuiSit薛冬梅
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-328639)
PRICE
$2.02 M
Gross Area
700sq.ft.
Buy $2,886 /sq.ft.
-
Transaction Date: 31/10/2007
No. of Blocks
143 Block(s)
Total Units
416
Walking toTai WoStation
12 Min(s)
Address/ Area
5 Tai Po Tau Tsuen