Sold
Horace CourtFLOOR 10FLAT F
Registration Number:07611160
|Transaction Date:19/10/1998
PRN:A2085125
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PhilipPoon潘家豪
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(E-231550)
PRICE
$1.98 M
Gross Area
478sq.ft.
Buy $4,142 /sq.ft.
Building Age
46 Years
Transaction Date: 19/10/1998
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1979-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
145
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
3 Shan Kwong Road