Sold
Hong King BuildingFLOOR 20FLAT B
Registration Number:25011300850095
|Transaction Date:16/12/2024
PRN:B5215962
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
PRICE
$3.5 M
Saleable Area
437sq.ft.
Buy $8,009 /sq.ft.
Building Age
54 Years
Transaction Date: 16/12/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1972-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
270
Walking toDiamond HillStation
14 Min(s)
Address/ Area
86 Tseuk Luk Street