Sold
Ho Wang BuildingFLOOR 9FLAT B
Registration Number:07072500060022
|Transaction Date:13/07/2007
PRN:B1255684
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MandyLo盧嘉麗
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-702710)
Sold

1/4
PRICE
$600 K
Gross Area
508sq.ft.
Buy $1,181 /sq.ft.
Building Age
42 Years
Transaction Date: 13/07/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1983-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
120
Walking toLong PingStation
9 Min(s)
Address/ Area
11 Yu Wing Path